• نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور برگزار می شود
  نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور با هدف تشریح نظام جدید آموزشی و تربیتی، به مدت شش روز در تهران برگزار می شود.

 • گارگاه مهارتی " طب اسلامی " ویژه معرفت جویان مرکز قزوین برگزار شد.
  گارگاه مهارتی با موضوع " طب اسلامی " با حضور حجت الاسلام مرادی (از شاگردان آیت الله تبریزی ) - سه شنبه 96/4/20 ویژه معرفت جویان مرکز قزوین برگزار شد.

 • آغاز فعالیت مدارس تخصصی علوم انسانی اسلامی در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان
  مدارس تخصصی علوم انسانی اسلامی در تابستان سال جاری با حضور دانشجویان علاقه‌مند در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با هدف تاسیس بینش کده علوم انسانی اسلامی، فعالیت خود را آغاز می کند.

 • آغاز ثبت نام و پذیرش مهر 1396
  حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان جهت ترم مهر از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان مومن وعلاقه مند ثبت نام به عمل می آورد.

 • برگزاری دوره تکمیلی مستند سازان انقلابی در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان
  به گزارش روابط عمومی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، سرپرست معاونت جهاد علمی فرهنگی با اعلام این خبر گفت: با تشکیل گروه‌های جهاد علمی و فرهنگی از معرفت جویان و دانشجویان علاقه‌مند در عرصه رسانه و در ادامه دوره آموزشی مقدماتی مستندسازان انقلابی، دوره آموزشی تکمیلی تربیت مستندسازان انقلابی در سه بخش‌های تدوین، نویسندگی و پژوهش به مدت سه روز در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار می‌کند.

 • مجاهد عارف؛ شهید دکتر مصطفی چمران
  هنر آن است که بي هياهوهاي سياسي، و «خودنمايي» هاي شيطاني، براي خدا به جهاد برخيزد و خود را فداي هدف کند نه هوا، و اين هنر مردان خداست. او در پيشگاه خداي بزرگ با آبرو رفت. روانش شاد و يادش بخير.

برنامه ها
کلیپ برگزیده

نماهنگ: بهار معنویت

پیوندها
 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :